694
121473

OKÄND FORMGIVARE, bokhylla, tudelad, Hurup, Danmark 1960-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Palisander och delvis lackerad i ljusgrått. Nederdel med skjutdörrar, inredning med utdragbara lådor, överdelen med hyllplan. Längd 139 cm, djup 42 cm, höjd 195 cm.

Obetydliga skador och slitage.