711
125727

PRYDNADSURNOR, ett par. Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Skaft i form av räfflad kolonn. Blomornerade hänklar. Höjd 22 cm.