711
125727

PRYDNADSURNOR, ett par. Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Hammer price
9 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Förgylld och patinerad brons. Skaft i form av räfflad kolonn. Blomornerade hänklar. Höjd 22 cm.