728
118233

ÅKDYNA. Rölakan. 110,5 x 50 cm. Skåne 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
4 600 SEK

Röd botten med hjortar, fåglar, blommor och medaljonger i gult, grönt och vitt. Smal bård med fåglar i fält. Hörntofsar. Bakstycke med stiliserade blommor.

Obet. slitage, fläckar.