729
126109

Italiensk konstnär 1700-tal

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Italiensk konstnär 1700-tal

"Tu Nascenti Puer Quo"

Duk 114 x 77 cm.

Krackelerad