761
122707

BÄGARE, , silver. J.F.Bäckström, Stockholm 1818.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
76 - 95 EUR
87 - 109 USD
Klubbat pris
1 700 SEK

Invändigt förgylld. Cylindrisk. Slät. Graverad: John. Höjd 8 cm.

Småbucklor.