762
122709

BESTICKSDELAR, 29 delar, silver. G.T.Folcker, Stockholm 1844-45. Modell gammalfransk.

Utropspris
6 000 SEK
523 EUR
547 USD
Klubbat pris
7 200 SEK

Bestående av 12 matskedar, 6 matgafflar samt 11 dessertskedar. Monogram.

Småbucklor, slitage.