763
122729

DOSOR, 3 st (2+1), silver. J.F.Bäckström, Sthlm 1818 (2) samt L.Larsson, Sthlm 1850 (1).

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
900 SEK

Invändigt förgyllda. Runda släta med platt lock. Graverade monogram. Diam 3,5 resp 6, höjd 3,5 cm.

Slitage.