766
126377

KARMSTOLAR, ett par, samt STOLAR, ett par. Baltikum, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Fanerade med mahogny. Snidad dekor. Lös stoppad sits. (4)

Fanerlagningar, fanerskador.