765
126371

TOILETTEBORD. Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
4 200 SEK

Fanerat med mahogny. Uppfällbar spegel. Tre lådor. Längd 90, bredd 43, höjd 90, höjd med spegel uppfälld 136 cm.

Senare glas och nyckelskylt. Ställvis fanerlagningar.