872
128273

CIGARETTETUI, 2 st, silver, Moskva 1879 och 1887.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Invändigt förgyllda. Niellodekor av trojka och häst med vagn. Längd 8,5-9 cm.

Slitage.