873
128279

GALLERIMATTA. Semiantik Sarab. 357,5x98 cm.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris

Kamelhårsfärgad botten med polykroma medaljonger och stiliserade blommor. Benvit huvudbård med blomranka.

Något ställvis hårt slitage, något smutsig, smärre lagningar. Kortsidorna saknar några knutrader.