874
128285

FAT, tenn. Otydl mästarstmplr. Rokoko.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Runt pofilerat med vågig kant. Diam 40 cm.

Repor, slitage.