876
128315

MATTA. Semiantik Kaukas. 191,5x134 cm.

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
575 - 670 EUR
650 - 758 USD
Klubbat pris

Röd botten med flera sammanhängande polykroma medaljonger, stiliserade blommor, djur och S. Smal blå huvudbård med ranka.

Något ställvis hårt slitage, fläckar, lagningar, smärre skador. Kortsidorna skadade.