876
128315

MATTA. Semiantik Kaukas. 191,5x134 cm.

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
523 - 610 EUR
547 - 639 USD
Klubbat pris

Röd botten med flera sammanhängande polykroma medaljonger, stiliserade blommor, djur och S. Smal blå huvudbård med ranka.

Något ställvis hårt slitage, fläckar, lagningar, smärre skador. Kortsidorna skadade.