876
128315

MATTA. Semiantik Kaukas. 191,5x134 cm.

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
573 - 669 EUR
651 - 759 USD
Klubbat pris

Röd botten med flera sammanhängande polykroma medaljonger, stiliserade blommor, djur och S. Smal blå huvudbård med ranka.

Något ställvis hårt slitage, fläckar, lagningar, smärre skador. Kortsidorna skadade.