880
128413

DOSOR, 3 st, silver, Moskva 1876-1908.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Invändigt förgyllda. Niellodekor trojka och häst med vagn. Längd 7,5-8,5 cm.

Slitage.