881
128429

DOSOR, 2 st, silver, Moskva 1854.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
3 800 SEK

Invändigt förgyllda. Niellodekor av bladslingor och stadsmotiv. Längd 8,5-9 cm.

Slitage.