882
128441

MATTA. Semiantik Kurdisk Kelly. 452x147,5 cm.

Utropspris
7 000 - 8 000 SEK
610 - 697 EUR
639 - 730 USD
Klubbat pris

Blåmelerad botten med polykroma blomrader. Röd huvudbård med blommor.

Ställvis något slitage, något smutsig, fläckar, smärre lagningar. Kortsidorna något skadade.