885
128469

DOSOR, 2 st, silver, Ryssland 1800-talets slut.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Invändigt förgyllda. Nillodekor av vy över S:t Petersburg samt flickor i folkdräkt. Längd 7,5-8,5 cm.

Slitage.