886
128487

DOSOR, 2 st, silver, Ryssland 1800-talets andra hälft.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Invändigt förgyllda. Heltäckande niellodekor av geometriska mönster. Längd 9,5-10 cm.

Slitage, lagning.