906
128709

FIGURINER, ett par. Holland, Delft, 1700/1800-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Fajans. I form av kor. Polykromt måleri. Längd 15 cm.

Ställvis slitage.