109
132937

BÄGARE, silver, Moskva 1874.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
1 900 SEK
BÄGARE, silver, Moskva 1874.

Delvis förgylld. Konande på rund fot. Niellodekor av stadsvyer i kartuscher. Höjd 8 cm.

Småbucklor.