1229
139095

SCARVES 2 st, Gucci

Utropspris
1 000 SEK
89 EUR
93 USD
Klubbat pris
900 SEK
SCARVES 2 st, Gucci

Siden. Blommönstrade samt den beiga med svampmotiv. Märkta "Gucci", 1980-talets början. Ca 85 x 85 cm.

Obet. slitage.