161
133619

KERUB. 1700-TAL.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
KERUB. 1700-TAL.

Skulpterat och polykromt bemålat trä. Höjd 52 cm.

Skador, en vinge saknas.