160
133617

KERUBER, två stycken. Barock, 1600/1700-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
27 000 SEK

Skulpterat, bemålat och bronserat trä. Höjd 47 resp 50 cm.

Skador, ställvis maskstungna.