318
138571

MATGAFFLAR, 6 st, silver. P.Zethelius, Stockholm 1800-05. Modell svensk rund.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
96 - 115 EUR
108 - 130 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Monogram OS.

Lagning

Proveniens

Olof Sandelin (Sintram i Gösta Berlings Saga).