432
139281

William Bromley

(England)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 440 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
William Bromley
(England)

Interiör med kvinna och barn

Signerad W. Bromley och daterad 1856. Uppfodrad duk 53,5 x 43 cm.

Smärre färgbortfall