433
139719

Edouard Henri Theophile Pingret, tillskriven

(Frankrike, 1788-1875)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
(Frankrike, 1788-1875)

Porträtt av en ung dam

Signerad och daterad 18?. Duk 45 x 38,5 cm.

Krackelyrer