439
139827

Alfred Wiström

(Sverige, 1833-1873)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Alfred Wiström
(Sverige, 1833-1873)

Fästning med svensk flagg

Signerad Alfred Wiström och daterad 1861. Duk 65 x 94 cm.

Ytsmuts.
Ramen trasig i ett hörn.