442
139961

Kakemon. Snårvinda och risblomster.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
1 700 SEK

Gouache på siden, signerad, 43 x 50,5 cm (bildyta), 142 x 63,5 cm (inklusive sidenfoder).

Fläckar, mindre defekter. Omramade, sidenfoder med fläckar, skador.