545
140093

KARMSTOL. Louis XVI.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
KARMSTOL. Louis XVI.

Grågrönmålad. Oval stoppad rygg. Kannelerade ben med rosettanfanger.

Lagningar, skador.