546
140781

Gustaf Wilhelm Palm

(Sverige, 1810-1890)
Utropspris
14 000 SEK
1 240 EUR
1 290 USD
Klubbat pris
Gustaf Wilhelm Palm
(Sverige, 1810-1890)

"Kulan, Drottningholm"

Signerad GW och daterad 1873. Duk 46 x 39 cm.