604
123689

SPEGEL, 1700-tal.

Utropspris
4 000 SEK
353 EUR
368 USD
Klubbat pris
SPEGEL, 1700-tal.

Fanerad med mahogny. Uppsvängt krön. Höjd 76, bredd 34 cm.

Smärre fanerskador.