605
123699

PUDERSTOL, 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Klubbat pris
PUDERSTOL, 1700-tal.

Fanerad med mahogny. Genombruten rygg med balusterbricka. Stoppad sits.