105
148127

BYRÅ. Louis XVI-stil.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
BYRÅ. Louis XVI-stil.

Fanerad med rosenträ. Beslag av mässing. Skiva av vit marmor. Rektangulär med svängda ben. Tre lådor. Bredd 67, djup 44, höjd 82 cm.

Lagad skiva, fanerskador.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

286. Bertil Brisborg, bordslampor, ett par, modell "32027", Nordiska Kompaniet 1940-50-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK