111
148969

Johan (John) Kindborg

(Sverige, 1861-1907)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
Johan (John) Kindborg
(Sverige, 1861-1907)

Skogslandskap med boskap

Signerad John Kindborg och daterad -82. Duk 59 x 72,5 cm.