248
158509

William Henry Midwood, tillskriven

(England)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
(England)

WILLIAM HENRY MIDWOOD, tillskriven, olja på duk. Otydligt signerad H Midwood

Interiör med spinnrock. 50 x 66.

Dukskada. Lagning.