317
166441

OLD/VORWERK. 385,5x292 cm.

Utropspris
12 000 - 14 000 SEK
1 150 - 1 340 EUR
1 300 - 1 520 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
OLD/VORWERK. 385,5x292 cm.

Röd botten med stort polykromt spaljé-, blom- och palmettmönster. Mörkblå huvudbård med palmett- och blomrankor.

Fläckar, malskador, liten lagning. Långsidorna med trampveck.