32
147365

FIGURGRUPP, porslin. Meissen 1900-talets första hälft.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
266 - 444 EUR
278 - 463 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Flöjtspelande ung man flankerad av ammande kvinna. Polykromt bemålad. Höjd 15 cm.

Spricka. Nagg.