384
170979

STARKVINSGLAS, 10 st snarlika (4+3+3) tidigt 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Graverad och slipad dekor av blomstergirlander och blombårder. Slipat ben på rund fot. Höjd 10,5-12 cm.

Ett glas med mindre nagg.