Madeleine Pyk – en samling F769
474
109807

Alfred Wahlberg

(Sverige, 1834-1906)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Alfred Wahlberg
(Sverige, 1834-1906)

Lysekil

Signerad Alfr. W och daterad Lysekil 16-9-90. Duk 36 x 48 cm.

Formgivare