484
168145

SPELBORD. Sengustavianskt.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
SPELBORD. Sengustavianskt.

Mahogny och mahognyfaner. Rund skiva. Raka kälade ben. Diam 90, höjd 73 cm.

Ställvis fanerskador.