575
174759

Friedrich Perlberg

(Tyskland, 1848-1921)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Friedrich Perlberg
(Tyskland, 1848-1921)

"Markusplatz in Venedig"

Signerad F. Perlberg München. Akvarell och täckvitt 55,5 x 74,5 cm.