768
184499

INDUSTRILAMPA, Pe Fe Ge, Sverige 1900-talets första hälft

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Grålackerad med ställbara leder. För bordsmontering. Etikettmärkt: "Pe Fe Ge". Höjd ca 100 cm

Slitage, buckla, repor.