769
184500

INDUSTRILAMPA, Pe Fe Ge, Sverige 1900-talets första hälft.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Grålackerad med ställbara leder. För väggmontering. Längd ca 90 cm.

Slitage, repor, smärre rostanlupen.