772
184547

VILDSVINSTROFÉ, 1900-tal.

Utropspris
2 000 SEK
177 EUR
184 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
VILDSVINSTROFÉ, 1900-tal.

Bogmontage på sköldformad träplatta. Höjd 65 cm.

Slitage.