773
184548

VILDSVINSTROFÉ, 1900-tal

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
VILDSVINSTROFÉ, 1900-tal

Bogmontage på oval träplatta. Höjd 53 cm.

Slitage