774
184551

VILDSVINSTROFÉ, 1900-tal

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
VILDSVINSTROFÉ, 1900-tal

Bogmontage på sköldformad träplatta. Höjd 51 cm.

Slitage.