794
184601

VEDKORG, järn, 1900-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
97 - 145 EUR
111 - 166 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
VEDKORG, järn, 1900-tal.

Rektangulär med kopplat handtag. Kulfötter. Längd 60, bredd 40, höjd 40 cm.

Obetydligt slitage.