797
181083

Arthur Gerle

(Sverige, 1865-1940)
Utropspris
4 000 SEK
353 EUR
368 USD
Klubbat pris
3 500 SEK
Arthur Gerle
(Sverige, 1865-1940)

Lejon

Signerad A.Gerle och daterad 1931. Gjutarstämpel Otto Meyer Eftr.Fud. Grönpatinerad brons. Längd 34 cm.