91
154241

BUDDHA, Qing dynastin.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
444 - 621 EUR
463 - 648 USD
Klubbat pris
4 200 SEK
BUDDHA, Qing dynastin.

Brons, delvis förgylld. Buddhafigur sittande på klippformation. Höjd 22 cm.

Slitage.